Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Privatumo politika

Privatumo apsaugos politika

 

1. Bendros nuostatos.

 

1.1. Šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime paaiškiname taisykles ir Jūsų asmens duomenų tvarkymo procesą, Jūsų teises ir mūsų kaip duomenų valdytojo pareigas.

1.2. Internetinės parduotuvės www.electricride.lt duomenų valdytojas - MB „Druskininkų servisas“ (toliau – Electricride.lt), įmonės kodas: 304057585, įmonės regitracijos adresas: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.

1.3. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamentu Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą.

1.4. Privatumo apsaugos politikos nustatytos sąlygos taikomos jums kiekvieną kartą norint pasiekti Electricride.lt teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant kokį išmąnųjį įrenginį naudojate.

1.5. Jei Jūs nesutinkate besąlygiškai ir neatšaukiamai prisiimti ir laikytis visų šiose Privatumo politikos taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

1.6. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų Electricride.lt internetinėje parduotuvėje. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba teisėtų globėjų sutikimą.

 

2. Duomenų tvarkymo tikslas.

 

2.1. Asmens duomenys - informacija, kuri gali būti naudojama identifikuoti asmenį, taip pat informacija apie jau identifikuotą asmenį. Electricride.lt tvarko naudotojų asmens duomenis, siekdama tinkamai vykdyti sutartis, sudarytas internetinėje parduotuvėje.

2.2. Electricride.lt surinktus duomenis naudoja šiais tikslais: atlikti klientų aptarnavimą, užtikrinti paslaugų teikimą ir priežiūrą; stebėti paslaugų naudojimą, pranešti apie paslaugų pakeitimus; tobulinti teikiamas paslaugas; aptikti bei spręsti iškilusias technines problemas.

2.3. Asmens duomenys reikalingi: registruojantis svetainėje; sudarant prekių pirkimo-pardavimo ar paslaugų sutartį; atliekant atsiskaitymus; pristatant naudotojo užsakytas prekes.

2.4. Jei pildydami registracijos anketą sutikote gauti informaciją apie naujas prekes ir specialius pasiūlymus, mes tvarkome Jūsų duomenis, norėdami Jums atsiųsti įmonės parengtą komercinę informaciją, specialius pasiūlymus, nuolaidas, akcijas, išpardavimus, kviesdami Jus dalyvauti konkursuose, akcijose, teiraudamiesi Jūsų nuomonės apie parduodamas prekes ar paslaugas. Pasiūlymus ir informaciją teikiame jūsų nurodytais kontaktais: el.paštu, telefonu, SMS žinutėmis.

 

3. Asmens duomenų šaltiniai. Renkami asmens duomenys.

 

3.1. Asmens duomenis internetinės parduotuvės www.electricride.lt naudotojas pateikia pats. Duomenų subjektas naudojasi teikiamomis paslaugomis, perka prekes ir/ar paslaugas, prenumeruoja naujienlaiškius dalyvauja lojalumo programose, konkursuose, užduoda klausimus, pateikia komentarus. Naudotojas internetinėje parduotuvėje pildo esančias formas arba dėl kokios nors kitos priežasties palieka savo kontaktinius duomenis.

3.2. Kokie asmens duomenys renkami?

Naudojantis mūsų internetine parduotuve www.electricride.lt, galime prašyti pateikti mums tam tikrą Jus identifikuojančią informaciją. Asmeniškai identifikuojama informacija apima, bet neapsiriboja:

Elektroninio pašto adresas

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

Adresas

Slapukai ir naudojimo duomenys

3.3. Taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip paslauga pasiekiama ir naudojama. Šie naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo adresas, naršyklės tipas, lankomi mūsų internetinės parduotuvės puslapiai, apsilankymo data ir laikas, kiti duomenys.

3.4. Registracija parduotuvėje.

Registruodamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt ir sutikdami su Taisyklėmis, Jūs pateikiate mums aukščiau išvardintus ir prašomus papildomus anketinius duomenis. Tam tikrų registracijos duomenų pateikimas yra būtinas, o jų nepateikus, mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis negalėsite. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys yra tikslūs ir teisingi. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis.

 

4. Kaip saugoma Jūsų informacija?

 

4.1. Įmonės surinkti asmens duomenys yra saugomi įmonės informacinėse sistemose (gali būti tiek popieriniuose dokumentuose, tiek kompiuterinėse duomenų saugyklose).

4.2. Jūs turite teisę gauti informaciją apie duomenų tvarkymą, susipažinti su tvarkomais duomenimis, reikalauti ištaisyti duomenis, nesutikti su duomenų tvarkymu, apriboti, reikalauti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume.

4.3. Jūsų asmens duomenys bus panaikinti gavus Jūsų prašymą. Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo galite pateikti šiais būdais:

Susisiekdami su mumis el. paštu: info@electricride.lt

Susisiekdami su mumis telefonu: +370 673 03044


5. Slapukai. Tretieji asmenys.

 

5.1. Mes naudojame slapukus (angl. „Cookies“) Jums besilankant mūsų internetinėje parduotuvėje, kurie yra išsaugomi Jūsų naršyklėse. Slapukas yra atsiunčiamas į Jūsų kompiuterį, telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį tam, kad užfiksuotų Jūsų duomenis, o mes galėtume Jus identifikuoti, kaip Electricride.lt paslaugos naudotoją.

5.2. Slapukų pagalba galime susieti Jūsų pirkimo istoriją, kitus duomenis, surinktus Jums naudojantis mūsų internetine parduotuve, su Jūsų naršymu internete. Slapukų registruojama informacija naudojama reklamos, statistikos tikslais, taip pat norint internetinę parduotuvę pritaikyti prie individualių poreikių.

5.3 Slapukų nustatymus galite pakeisti savo interneto naršyklėje. Jei nustatymų nekeisite, slapukai bus išsaugoti Jūsų išmaniąjame įrenginyje. Pakeitus slapukų nustatymus gali būti apribotas internetinės parduotuvės funkcionalumas. Slapukų pagalba surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus, analizuoti informaciją ir tobulinti internetinę parduotuvę bei Jūsų aptarnavimą.

5.4. Mūsų internetinėje parduotuvėje gali būti naudojami trečiųjų asmenų slapukai. Šie slapukai naudojami kurti kiekvieno naudotojo naršymo istoriją tam, kad galėtume parodyti Jums skirtą suasmenintą reklamą ir užtikrinti geriausią patirtį naršant mūsų interneto parduotuvėje. Jei Jūsų naršyklė leidžia įrašyti trečiųjų asmenų slapukus, mūsų partneriai turi galimybę įrašyti savo slapukus į Jūsų naršyklę.

5.5. Internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt gali būti pateikiamos aktyvios nuorodos į kitas interneto svetaines. Tokiose interneto svetainėse gali būti kaupiami naudotojo asmens duomenys. Reklaminės interneto svetainės gali naudoti slapukus, siekdami surinkti informaciją apie lankytoją. Jei spustelėsite trečiųjų asmenų nuorodą, būsite nukreipti į trečių asmenų svetainę. Rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

5.6. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už trečiųjų asmenų svetainių, paslaugų turinį bei privatumo politiką.

5.7. Jūsų duomenis galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums vykdyti ir administruoti internetinės parduotuvės paslaugų teikimą, teikia mums su klientų užklausų administravimu susijusias paslaugas. Tokie asmenys gali būti duomenų bazių programinės įrangos, administravimo tiekėjai, duomenų centrų ir debesijos paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai, prekių pristatymo paslaugų tiekėjai.

 

6. Socialinio tinklo „Facebook“ įskiepis


6.1. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra „Facebook“ įskiepis. „Facebook“ įskiepį mūsų svetainėje žymi „Facebook“ logotipas. Šis įskiepis tiesiogiai sujungia Jus su mūsų „Facebook“ paskyra. Lankantis mūsų internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt, pagal jūsų IP adresą, „Facebook“ sudaroma galimybė identifikuoti, kad Jūs lankėtės mūsų svetainėje. Jei Jūs lankotės mūsų internetinėje parduotuvėje būdami prisijungę prie savo „Facebook“ profilio, „Facebook“ įrašys informaciją apie Jūsų apsilankymą. Informuojame, kad „Facebook“ neinformuoja mūsų apie duomenis, kuriuos surinko naudojantis mūsų internetine parduotuve, ir apie tai, kaip juos panaudoja. Jei norite gauti platesnę informaciją apie „Facebook“ privatumo užtikrinimo politiką, kreipkitės į „Facebook“.

 

7. „Google Analytics“ duomenų rinkimas


7.1. Mūsų internetinė parduotuvė www.electricride.lt naudojasi kompanijos „Google“ paslaugų analizės mechanizmais, tokiais kaip „Google Analytics“ ir pan. „Google Analytics“ ar kiti moduliai naudoja slapukus, kurie leidžia analizuoti svetainių naudojimo duomenis. Slapukų surinkta informacija perduodama „Google“ serveriams. Daugiau apie „Google“ renkamus duomenis galite rasti „Google“ duomenų privatumo politikoje.

 

8. KOKIAIS KONTAKTAIS GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI?

 

Visais asmens duomenų tvarkymo klausimais su mumis susisiekti galite šiais būdais:

elektroniniu paštu info@electricride.lt

skambindami telefonu +370 673 03044

 

Popierinį registruotą laišką siųskite:

MB „Druskininkų servisas“

Juridinio asmens kodas 304057585

Buveinės adresas: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.