Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Prekių apmokėjimas

Už internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs galite sumokėti nurodytais atsiskaitymo būdais:

 

- Paprastu bankiniu pervedimu.

- Grynais pinigais ar kortele prekes atsiimant mūsų sandėlyje Druskininkuose.

- Grynais pinigais ar kortele DPD kurjeriui pristačius prekes (kurjeris priima iki 1000 eur, taikomas papildomas 5€ mokestis).

- Per elektroninę bankininkystę Paysera (Šiaulių bankas, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos bankas, LKU, Revolut).

- Per GENERAL FINANCING BANKĄ perkant prekes išsimokėtinai.

 

Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Electricride.lt banko sąskaitoje. Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei Electricride.lt ir Jūs nesusitarėme kitaip.

 

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais (be pristatymo išlaidų, kurios nurodomos atsiskaitymo lange). Galutinei prekių krepšelio sumai gali būti taikoma nuolaida, panaudojant turimą nuolaidos kodą arba dovanų kupono kodą. Pirkėjui papildomos nuolaidos netaikomos, jeigu prekė yra išparduodama ar jos kaina yra akcijinė. Didesniems užsakymams taikome specialias kainas ir nuolaidas. Dėl didesnių užsakymų prašome kreiptis tel. +370 67 303044 arba el.p. info@electricride.lt

 

Pasirinkus prekių atsiėmimą ir apmokėjimą mūsų sandėlyje Druskininkuose, prekė yra laikoma 3-5 dienas. Per nurodytą terminą neatvykus atsiimti ir apmokėti už prekę, jūsų užsakymas anuliuojamas. Nesumokėjus už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento, Electricride.lt turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti Jūsų pirkimo užsakymą.