Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklės

 

1. Bendros nuostatos.

1.1. Internetinė parduotuvė www.electricride.lt yra valdoma MB „Druskininkų servisas“, įm.k. 304057585, Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav. (toliau – Electricride.lt).

1.2. Prieš pradėdami naudotis internetine parduotuve www.electricride.lt, atidžiai perskaitykite šias naudojimosi taisykles. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis. Patvirtindami šias taisykles, jūs patvirtinate, kad susipažinote su šiomis taisyklėmis bei kitomis sąlygomis ir įsipareigojate naudodamiesi internetine parduotuve www.electricride.lt šių taisyklių laikytis. Jei nesutinkate su šiose taisyklėse pateiktomis nuostatomis, prašome nesinaudoti šia internetine parduotuve.

1.3. Šiose taisyklėse apibrėžiamos internetinės parduotuvės funkcijos ir paslaugos, kuriomis galite naudotis apsilankę bei apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt. Šios taisyklės yra taikomos registruojantis ir naudojantis internetine parduotuve.

1.4. Šis dokumentas yra teisiškai įpareigojantis susitarimas tarp jūsų, kaip internetinės parduotuvės www.electricride.lt kliento, ir MB „Druskininkų servisas“, kaip www.electricride.lt valdytojo.

 

2. Pagrindinės taisyklės.

2.1 Norėdami naudotis Electricride.lt teikiamomis paslaugomis, jus patvirtinate, kad:

- Esate ne jaunesnis nei 16 (šešiolikos) metų;

- Besąlygiškai sutinkate su internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklėmis bei asmens duomenų apsaugos privatumo politika (daugiau žr. privatumo apsaugos politika).

 

3. Electricride.lt paskyra.

3.1. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt ir sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs pateikiate mums prašomus anketinius duomenis. Tam tikrų registracijos duomenų pateikimas yra būtinas, o jų nepateikus, mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis negalėsite. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti duomenys yra tikslūs ir teisingi. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis.

3.2. Registracija internetinėje parduotuvėje yra nemokama.

3.3. Pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti leisti jums sukurti arba panaikinti internetinės parduotuvės paskyrą, nenurodant jums tokio atsisakymo priežasties.

3.4. Sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs įsipareigojate šia internetine parduotuve naudotis asmeniniais tikslais. Visi komerciniai veiksmai, įskaitant siūlymus pirkti, nuorodų įkėlimas į kitus interneto tinklapius yra draudžiami (nebent sutarta su mumis rašytine forma).

3.5. Savo paskyrą turite teisę panaikinti bet kada, pateikdami savo prašymą Electricride.lt

 

4. Pirkimo internetinėje parduotuvėje procesas. Pirkimo-pardavimo sutartis.

4.1. Kiekvienas Pirkėjas gali naudotis internetine parduotuve, nepriklausomai nuo to, ar jis yra užregistravęs paskyrą.

4.2. Apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt, prekes dedate į „krepšelį“. Iš ten nukreipiami į puslapį, kuriame turite įvesti asmeninius duomenis, pristatymo, atsiskaitymo ar papildomą informaciją. Tik suvedus šią informaciją bei paspaudus galutinį užsakymo patvirtinimo mygtuką, Jūsų užsakymas bus patvirtintas.

4.3. Pateikdami užsakymą, Jūs sudarote pirkimo – pardavimo sutartį su www.electricride.lt valdytoju MB „Druskininkų servisas“. Sutartis yra laikoma įvykdyta, kai Jūs atsiskaitote už prekes ir jas gaunate.

4.4. Pirkėjas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepažeistos prekinės išvaizdos. Grąžinant prekes užpildoma sutarties atsisakymo forma. 

4.5. Jūs esate atsakingi, kad pirkimo registracijos metu, anketoje pateikti duomenys būtų teisingi ir išsamūs. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis, ko pasekoje prekės nepasieks tinkamo adresato.

 

5. Prekių savybės ir garantijos.

5.1. Visų internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt parduodamų prekių bendros savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Electricride.lt pareiškia, kad parduodamos prekės atitinka keliamus įprastus kokybinius reikalavimus.

5.2. Electricride.lt neatsako už tai, kad www.electricride.lt esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti įsivaizduojamo realaus prekių dydžio, formų ir spalvos, dėl Jūsų naudojamo kompiuterio monitoriaus, telefono ar kito išmanaus įrenginio ekrano ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pakuočių išvaizda gali skirtis nuo vaizduojamų internetinėje parduotuvėje.

5.3. Electricride.lt nėra atsakinga už prekių kokybės pablogėjimą, jei Jūs ar asmenys, kuriems perdavėte prekes, jas naudojote ne tiems tikslams, kuriems tokios prekės yra paprastai naudojamos, pažeidė prekių transportavimo, laikymo, naudojimo, sandėliavimo taisykles, nesilaikė prekės instrukcijose nurodytų reikalavimų.

5.4. Electricride.lt patvirtina, kad yra atsakinga už internetinėje parduotuvėje užsakytų prekių pardavimą ir tinkamą pristatymą, prekių kokybę, grąžinimo sąlygų tinkamą įvykdymą, garantijos suteikimą bei kitų teisės aktuose numatytų pardavėjo teisių ir pareigų įgyvendinimą.

5.5. Prekių garantija pradeda galioti nuo prekės pristatymo datos. Prekės garantinis laikotarpis nurodomas prekės įsigijimo dokumentuose. Transporto priemonėms suteikiama 24 mėnesių garantija.  Baterijoms, įkrovikliams taikoma 6 mėnesių garantija. Žibintams, prietaisų skydeliams taikoma 6 mėnesių garantija. Nemokamas remontas, nekokybiškų detalių keitimas atliekamas toms prekėms, kurios turi prekės pirkimą iš Electricride.lt patvirtinančius dokumentus. Nepateikus šių dokumentų arba jei jie yra neįskaitomi, Electricride.lt turi teisę atsisakyti teikti nemokamą prekės remontą arba detalių keitimą.

5.6. Garantinio aptarnavimo taisyklės
5.6.1. Pirkėjas transporto priemonę ar prietaisą į Electricride.lt servisą pristato ir pasiima savo sąskaita. Pateikdamas transporto priemonę ar prietaisą garantiniam remontui, pirkėjas kartu privalo pateikti pirkimo dokumentą, garantinį taloną ar kitus reikalingus dokumentus, kai to reikalauja pardavėjas.