Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklės

 

1. Bendros nuostatos.

1.1. Internetinė parduotuvė www.electricride.lt yra valdoma MB „Druskininkų servisas“, įm.k. 304057585, Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav. (toliau – Electricride.lt).

1.2. Prieš pradėdami naudotis internetine parduotuve www.electricride.lt, atidžiai perskaitykite šias naudojimosi taisykles. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis. Patvirtindami šias taisykles, jūs patvirtinate, kad susipažinote su šiomis taisyklėmis bei kitomis sąlygomis ir įsipareigojate naudodamiesi internetine parduotuve www.electricride.lt šių taisyklių laikytis. Jei nesutinkate su šiose taisyklėse pateiktomis nuostatomis, prašome nesinaudoti šia internetine parduotuve.

1.3. Šiose taisyklėse apibrėžiamos internetinės parduotuvės funkcijos ir paslaugos, kuriomis galite naudotis apsilankę bei apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt. Šios taisyklės yra taikomos registruojantis ir naudojantis internetine parduotuve.

1.4. Šis dokumentas yra teisiškai įpareigojantis susitarimas tarp jūsų, kaip internetinės parduotuvės www.electricride.lt kliento, ir MB „Druskininkų servisas“, kaip www.electricride.lt valdytojo.

 

2. Pagrindinės taisyklės.

2.1 Norėdami naudotis Electricride.lt teikiamomis paslaugomis, jus patvirtinate, kad:

- Esate ne jaunesnis nei 16 (šešiolikos) metų;

- Besąlygiškai sutinkate su internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklėmis bei asmens duomenų apsaugos privatumo politika (daugiau žr. privatumo apsaugos politika).

 

3. Electricride.lt paskyra.

3.1. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt ir sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs pateikiate mums prašomus anketinius duomenis. Tam tikrų registracijos duomenų pateikimas yra būtinas, o jų nepateikus, mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis negalėsite. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti duomenys yra tikslūs ir teisingi. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis.

3.2. Registracija internetinėje parduotuvėje yra nemokama.

3.3. Pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti leisti jums sukurti arba panaikinti internetinės parduotuvės paskyrą, nenurodant jums tokio atsisakymo priežasties.

3.4. Sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs įsipareigojate šia internetine parduotuve naudotis asmeniniais tikslais. Visi komerciniai veiksmai, įskaitant siūlymus pirkti, nuorodų įkėlimas į kitus interneto tinklapius yra draudžiami (nebent sutarta su mumis rašytine forma).

3.5. Savo paskyrą turite teisę panaikinti bet kada, pateikdami savo prašymą Electricride.lt

 

4. Pirkimo internetinėje parduotuvėje procesas. Pirkimo-pardavimo sutartis.

4.1. Kiekvienas Pirkėjas gali naudotis internetine parduotuve, nepriklausomai nuo to, ar jis yra užregistravęs paskyrą.

4.2. Apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt, prekes dedate į „krepšelį“. Iš ten nukreipiami į puslapį, kuriame turite įvesti asmeninius duomenis, pristatymo, atsiskaitymo ar papildomą informaciją. Tik suvedus šią informaciją bei paspaudus galutinį užsakymo patvirtinimo mygtuką, Jūsų užsakymas bus patvirtintas.

4.3. Pateikdami užsakymą, Jūs sudarote pirkimo – pardavimo sutartį su www.electricride.lt valdytoju MB „Druskininkų servisas“. Sutartis yra laikoma įvykdyta, kai Jūs atsiskaitote už prekes ir jas gaunate.

4.4. Pirkėjas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepažeistos prekinės išvaizdos. Grąžinant prekes užpildoma sutarties atsisakymo forma. 

4.5. Jūs esate atsakingi, kad pirkimo registracijos metu, anketoje pateikti duomenys būtų teisingi ir išsamūs. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis, ko pasekoje prekės nepasieks tinkamo adresato.

 

5. Prekių savybės ir garantijos.

5.1. Visų internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt parduodamų prekių bendros savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Electricride.lt pareiškia, kad parduodamos prekės atitinka keliamus įprastus kokybinius reikalavimus.

5.2. Electricride.lt neatsako už tai, kad www.electricride.lt esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti įsivaizduojamo realaus prekių dydžio, formų ir spalvos, dėl Jūsų naudojamo kompiuterio monitoriaus, telefono ar kito išmanaus įrenginio ekrano ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pakuočių išvaizda gali skirtis nuo vaizduojamų internetinėje parduotuvėje.

5.3. Electricride.lt nėra atsakinga už prekių kokybės pablogėjimą, jei Jūs ar asmenys, kuriems perdavėte prekes, jas naudojote ne tiems tikslams, kuriems tokios prekės yra paprastai naudojamos, pažeidė prekių transportavimo, laikymo, naudojimo, sandėliavimo taisykles, nesilaikė prekės instrukcijose nurodytų reikalavimų.

5.4. Electricride.lt patvirtina, kad yra atsakinga už internetinėje parduotuvėje užsakytų prekių pardavimą ir tinkamą pristatymą, prekių kokybę, grąžinimo sąlygų tinkamą įvykdymą, garantijos suteikimą bei kitų teisės aktuose numatytų pardavėjo teisių ir pareigų įgyvendinimą.

5.5. Prekių garantija pradeda galioti nuo prekės pristatymo datos. Prekės garantinis laikotarpis nurodomas prekės įsigijimo dokumentuose. Transporto priemonėms suteikiama 24 mėnesių garantija. Nemokamas remontas, nekokybiškų detalių keitimas atliekamas toms prekėms, kurios turi prekės pirkimą iš Electricride.lt patvirtinančius dokumentus. Nepateikus šių dokumentų arba jei jie yra neįskaitomi, Electricride.lt turi teisę atsisakyti teikti nemokamą prekės remontą arba detalių keitimą.

5.6. Garantinio aptarnavimo taisyklės
5.6.1. Pirkėjas transporto priemonę ar prietaisą į Electricride.lt servisą pristato ir pasiima savo sąskaita. Pateikdamas transporto priemonę ar prietaisą garantiniam remontui, pirkėjas kartu privalo pateikti pirkimo dokumentą, garantinį taloną ar kitus reikalingus dokumentus, kai to reikalauja pardavėjas.

5.6.2. Garantinio laikotarpio metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per 2-3 savaites nuo transporto priemonės ar prietaiso perdavimo servisui dienos. Jei servisas reikiamos detalės neturi vietoje ir detalę reikia atsigabenti iš užsienio, taisymas gali užtrukti iki 1-2 mėnesių.

5.6.3. Nepasitvirtinus gedimui dėl gamintojo kaltės ir esant gedimams, kuriems netaikomi garantiniai įsipareigojimai, visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į servisą, gedimų diagnozavimu, remonto atlikimu, klientas apmoka savo sąskaita. Dėl remonto atlikimo kliento sąskaita (kai nėra gamintojo kaltės), viskas derinama su klientu atskirai. Nustatoma remonto sąmata ir tik raštiškai suderinus su klientu, atliekamas transporto priemonės ar prietaiso remontas.

 

5.6.4. Garantiniai įsipareigojimai netaikomi, jei:

5.6.4.1.Transporto priemonė ar prietaisas buvo naudojamas ne pagal paskirtį. Buvo nesilaikoma transporto priemonės ar prietaiso instrukcijoje nurodytų naudojimosi taisyklių.

5.6.4.2. Pažeidimai atsirado transporto priemonei ar prietaisui nukritus, sušlapus. Gedimai atsirado dėl netinkamos elektros įtampos, dėl trumpų sujungimų, elektros tinklų sutrikimų.

5.6.4.3. Pažeidimai atsirado dėl transporto priemonės ar prietaiso naudojimo per lietų, važiuojant per balas, panardinus į vandenį. Jei į transporto priemonės valdymo prietaių, skydelių, rankenėlių, mygtukų, variklio vidų pateko smėlio, vandens ar kitų skysčių, kurie sukėlė oksidaciją ar koroziją, įvairių maisto likučių ir pan.

5.6.4.4. Dėl netinkamų cheminių medžiagų, skysčių naudojimo.

5.6.4.5. Transporto priemonė ar prietaisas buvo naudotojo sugadintas, ardytas. Atsiradusius gedimus buvo bandoma šalinti be Electricride.lt žinios ir serviso atsakingo asmens. Remontą atliko ne pardavėjo įgaliotas serviso atsakingas asmuo.

5.6.4.6. Pažeidimai atsirado dėl stichinių nelaimių (žaibas, potvynis, gaisras), netinkamų eksploatavimo sąlygų, naudotojo neatsargumo, tyčinio sugadinimo.

5.6.4.7. Garantija nėra taikoma susidėvinčioms detalėms, tokioms kaip stabdžių sistema, ratams ir padangoms, purvasargiams, nuotolinio valdymo pultams, sėdynėms, korpusinėms ar apdailos dalims.

5.6.5. Draudžiama:

5.6.5.1. Transporto priemones ar prietaisus laikyti tiesioginėje saulės šviesoje, karštoje temperatūroje, drėgnose patalpose ar drėgmėje, šalia magnetinį foną skleidžiančių įrenginių.

5.6.5.2. Transporto priemonės baterijas laikyti žemesnėje nei 0 laipsnių temperatūroje.

5.6.5.3. Transporto priemonės ar prietaiso valymui naudoti alkoholio turinčius skysčius ar kitus cheminius valiklius, tirpiklius ar sutepėjus.

 

6. Prekių kainos, nuolaidos, apmokėjimo tvarka, terminai.

6.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais ir yra galutinės (be pristatymo išlaidų, kurios nurodomos atsiskaitymo lange). Galutinei prekių krepšelio sumai gali būti taikoma nuolaida, panaudojant turimą nuolaidos kodą arba dovanų kupono kodą.

6.2. Pirkėjui papildomos nuolaidos netaikomos, jeigu prekė yra išparduodama ar jos kaina yra akcijinė.

6.3. Už internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt įsigytas prekes Jūs galite sumokėti nurodytais atsiskaitymo būdais. Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Electricride.lt banko sąskaitoje.

6.4. Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei Electricride.lt ir Jūs nesusitarėme kitaip.

6.5. Pasirinkus prekių atsiėmimą ir apmokėjimą mūsų sandėlyje Druskininkuose, prekė yra laikoma 3 dienas. Per 3 dienas neatvykus atsiimti ir apmokėti už prekę, jūsų užsakymas anuliuojamas.

6.6. Nesumokėjus už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento, Electricride.lt turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti Jūsų pirkimo užsakymą.

 

7. Prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygos

7.1. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo perkamos prekės, prekių krepšelio vertės, pasirinkto pristatymo metodo. Electricride.lt pasilieka teisę savo nuožiūra keisti prekių pristatymo įkainius. Plačiau apie prekių pristatymą ir kainas skaitykite (Prekių pristatymo sąlygos).

7.2. Kartu su užsakytomis Electricride.lt prekėmis gaunate ir sąskaitą faktūrą.

7.3. Užsakymai internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt priimami kasdien, tačiau vykdomi tik darbo dienomis.

7.4. Lietuvoje siuntas pristatome per kurjerius jūsų nurodytu adresu. Užsienyje siuntinius pristatome per tarptautines kurjerių kompanijas.

7.5. Prekių pristatymo terminas, kuomet siunta perduodama siuntų tarnybai, priklauso nuo siuntų tarnybos. Electricride.lt negali garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą terminą.

7.6. Pirkėjas priimdamas prekes patikrina prekių kiekį bei siuntos būklę. Prekės pristatymo metu Jūs privalote patikrinti prekes ar jos pakuotės būklę. Pastebėję pažeidimus, Jūs apie tai privalote pažymėti siuntos važtaraštyje. Pasirašius siuntos važtaraštį, nepažymint pastabų dėl pažeistos prekės ar pakuotės, laikoma, kad prekė perduota tvarkinga. Informaciją apie visus aptiktus neatitikimus, prekių defektus, trūkstamas dalis, dokumentus turite pateikti per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių gavimo dienos.

7.7. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą pirkėją informuojame elektroniniu paštu ar SMS žinute.

7.8. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms ir negalint pristatyti Jūsų užsakytos prekės, Electricride.lt įsipareigoja Jums pasiūlyti panašią prekę. Jums nesutinkant, sumokėti pinigai grąžinami per 2-3 d.d.

 

 

8. Prekių keitimas, grąžinimas

8.1. Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

8.2. Pirkėjas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepažeistos prekinės išvaizdos. Grąžinant prekes užpildoma sutarties atsisakymo forma. Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

8.3. Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, pirkėjas turi susisiekti su Electricride.lt ir elektroninio pašto adresu info@electricride.lt pateikti paaiškinimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, prekių užsakymo numerį, pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą (ar kodą, jei yra) ir kiekį.

8.4. Grąžinant nekokybišką prekę, Electricride.lt įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir/ar ją pakeisti analogiška ar panašia preke. Jei analogiškos ar panašios prekės nėra sandėlyje, o per protingai trumpą terminą neįmanoma jos pristatyti, už prekę sumokėti pinigai pirkėjui yra grąžinami.

8.4. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų kokybiškų prekių savybės, kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo bei higienos reikalavimams nepasikeistų. Grąžinant prekes Electricride.lt, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje (jei tokia buvo), tvarkingoje pakuotėje, pilnai sukomplektuota, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su etiketėmis. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Jei prekė nėra pilnos kompletacijos, ji nėra priimama grąžinimui. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

8.5. Electricride.lt turi teisę atsisakyti priimti pirkėjo grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes, jei nustatoma, kad prekės buvo naudojamos, pažeistos, su nuimtomis ir/arba pažeistomis etiketėmis ir pan.

8.6. Grąžindamas prekes, pirkėjas nedelsiant, arba ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos, turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui.

8.7. Prekės pakeičiamos (jei yra galimybė) ir išsiunčiamos atgal pirkėjui per 3-5 d.d. gavus grąžinamas prekes arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

8.8. Electricride.lt gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos nurodytu adresu.

8.9. Žingsniai prekių grąžinimo ir keitimo atvejais:

Jūsų žingsniai prekių gražinimo atveju:

- Prieš pristatant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@electricride.lt

- Saugiai supakuokite siuntinį.

- Prekes reikia pristatyti adresu: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.

 

Žingsniai prekių keitimo atveju:

- Prieš pristatant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@electricride.lt dėl tokių ketinimų, nurodydami priežastį. Nurodykite į kokią prekę norite pakeisti, spalvą. Taip pat nurodykite telefoną, pristatymo adresą, kuriuo prekes išsiųsti atgal.

- Saugiai supakuokite siuntinį. Kokybiškų prekių keitimo išlaidas apmokate Jūs. Dėl keitimo išlaidų apmokėjimo informuosime el.paštu, prekės keitimo derimo metu.

- Prekes reikia pristatyti adresu: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.

 

9. Atsiliepimai, komentarai ir kitas turinys

9.1. Electricride.lt suteikia Jums teisę komentuoti, skelbti turinį bei kitaip komunikuoti internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt bei Electricride.lt facebook paskyroje.

9.2. Paskelbdami bet kokią informaciją ar medžiagą Electricride.lt internetinėje parduotuvėje ar Electricride.lt facebook paskyroje, Jūs mums suteikiate neribotą, neatšaukiamą bei nemokamą teisę kopijuoti, skelbti, platinti, rodyti, perduoti ar kitaip naudoti Jūsų paskelbtą informaciją savo nuožiūra pasirinktais būdais ir tikslais.

9.3. Internetinės parduotuvės lankytojui draudžiama skelbti bet kokią neteisėtą, nesąžiningą, šmeižiančią, intelektinės nuosavybės teises pažeidžiančią informaciją, tiek internetinės parduotuvės ar facebook paskyros atsiliepimuose, komentaruose, tiek kitoje viešoje internetinėje erdvėje.

9.4. Electricride.lt be atskiro įspėjimo, pasilieka teisę ištrinti jūsų paskelbtą neteisėtą turinį ar turinį, kuris gali pažeisti mūsų ar trečiųjų asmenų teises ar teisėtus interesus.

 

10. Intelektinė nuosavybė

10.1. Internetinės parduotuvės www.electricride.lt turinys (tekstai, nuotraukos, grafika, vaizdai, prekių ženklai, logotipai ir kt.) priklauso Electricride.lt ir yra saugomi autorių teisių ir kitų Lietuvos Respublikos bei Europos sąjungos teisės aktų. Naudodamiesi mūsų internetine parduotuve, Jūs neturite teisės parduoti, keisti, dauginti, platinti ar kitaip naudoti internetinės parduotuvės turinio komerciniu tikslu.

 

11. Baigiamosios nuostatos

11.1 Šioms taisyklėms taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo ar nevykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

11.2. Pirkėjas turi teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir pirkėjo kilusius ginčus (CK 6.2287 str. 16 p.). Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka spręndžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. Pirkėjas raštu (el. paštu) turi kreiptis į Electricride.lt nurodytais kontaktais ir pateikti laisvos formos pretenziją dėl prekių, paslaugų ar vykdomos veiklos. Pirkėjas savo pretenzijoje privalo nurodyti konkrečią (-ias) prekę (-es) ar suteiktą paslaugą, dėl kurios reiškiama pretenzija, taip pat pateikdamas savo reikalavimą. Mes Jūsų pretenziją išnagrinėjame per 14 (keturiolika) dienų nuo pretenzijos gavimo dienos ir pateikiame Jūsų nurodytais kontaktais savo atsakymą.

11.3. Neatsakius į Jūsų pretenziją arba Jums likus nepatenkintam dėl Electricride.lt priimto sprendimo, turite teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

11.4. Elektroninę ginčų sprendimo platformą rasite : http://ec.europa.eu/odr/

 

12. Komunikacija. Kokiais kontaktais galite su mumis susisiekti?

 

Visais klausimais, susijusiais su prekių pirkimu, keitimu ar grąžinimu, skundų, pretenzijų pateikimu ar norint konsultacijos, su mumis susisiekti galite šiais būdais:

elektroniniu paštu: info@electricride.lt

skambindami telefonu: +370 673 03044