Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygos

 

Electricride.lt prekės yra vietoje, Druskininkuose. Užsakomas prekes galite atsiimti mūsų sandėlyje, prekės gali būti siunčiamos visoje Lietuvoje, ES šalyse bei į Jungtinę karalystę, Šveicariją, Norvegiją, Islandiją.

 

Pateikus užsakymą su atsiėmimu mūsų sandėlyje Druskininkuose, prekės gali būti atsiimamos tą pačią dieną. Papildomo atsiėmimo mokesčio nėra.

Pateikus užsakymą su pristatymu Lietuvos teritorijoje, prekes pristatome per 1-3 darbo dienas (priklausomai kokių gabaritų yra užsakoma prekė, smulkesnės siuntos siunčiamos iš kart, didesnių gabaritų suruošiamos per 1-2 d.).

 

Pristatymo mokestis nurodomas kiekvienos prekės aprašyme arba prekių krepšelio atsiskaitymo lange. Kuršių Nerijoje taikomas papildomas pristatymo mokestis.

 

Prekės pristatomos per DPD kurjerius. Pristatymo kainos:

Elektrinio paspirtuko pristatymo kaina visoje Lietuvoje – 8 €

Elektrinio dviračio pristatymo kaina visoje Lietuvoje – 10 €

Elektrinio motorolerio, motociklo, čioperio pristatymo kaina visoje Lietuvoje – 30 €

 

SVARBU. Pirkėjas priimdamas prekes patikrina prekių kiekį bei siuntos būklę. Prekės pristatymo metu Jūs privalote patikrinti prekes ar jos pakuotės būklę. Pastebėję pažeidimus, Jūs apie tai privalote pažymėti siuntos važtaraštyje. Pasirašius siuntos važtaraštį, nepažymint pastabų dėl pažeistos prekės ar pakuotės, laikoma, kad prekė perduota tvarkinga. Informaciją apie visus aptiktus neatitikimus, prekių defektus, trūkstamas dalis, dokumentus turite pateikti per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių gavimo dienos.

Kartu su užsakytomis Electricride.lt prekėmis gaunate sąskaitą faktūrą, garantinę pažymą, naudojimo instrukciją.

 

Užsakymai internetinėje parduotuvėje www.electricride.lt priimami kasdien, tačiau vykdomi tik darbo dienomis.

Lietuvoje siuntas jūsų nurodytu adresu pristatome per kurjerius arba savo transportu (jei yra toks susitartimas). Užsienyje siuntinius pristatome per tarptautines kurjerių kompanijas.

Prekių pristatymo terminas, kuomet siunta perduodama siuntų tarnybai, priklauso nuo siuntų tarnybos. Electricride.lt negali garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą terminą.