Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių keitimas, grąžinimas

 

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pirkėjas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepažeistos prekinės išvaizdos. Grąžinant prekes užpildoma sutarties atsisakymo forma. Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, pirkėjas turi susisiekti su Electricride.lt ir elektroninio pašto adresu info@electricride.lt pateikti paaiškinimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, prekių užsakymo numerį, pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą (ar kodą, jei yra) ir kiekį.

Grąžinant nekokybišką prekę, Electricride.lt įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir/ar ją pakeisti analogiška ar panašia preke. Jei analogiškos ar panašios prekės nėra sandėlyje, o per protingai trumpą terminą neįmanoma jos pristatyti, už prekę sumokėti pinigai pirkėjui yra grąžinami.

Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų kokybiškų prekių savybės, kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo bei higienos reikalavimams nepasikeistų. Grąžinant prekes Electricride.lt, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje (jei tokia buvo), tvarkingoje pakuotėje, pilnai sukomplektuota, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su etiketėmis. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Jei prekė nėra pilnos kompletacijos, ji nėra priimama grąžinimui. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

 Electricride.lt turi teisę atsisakyti priimti pirkėjo grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes, jei nustatoma, kad prekės buvo naudojamos, pažeistos, su nuimtomis ir/arba pažeistomis etiketėmis ir pan.

Grąžindamas prekes, pirkėjas nedelsiant, arba ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos, turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui.

Prekės pakeičiamos (jei yra galimybė) ir išsiunčiamos atgal pirkėjui per 3-5 d.d. gavus grąžinamas prekes arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Electricride.lt gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos nurodytu adresu.

Žingsniai prekių grąžinimo ir keitimo atvejais:

 

Jūsų žingsniai prekių gražinimo atveju:

- Prieš pristatant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@electricride.lt

- Saugiai supakuokite siuntinį.

- Prekes reikia pristatyti adresu: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.

 

Žingsniai prekių keitimo atveju:

- Prieš pristatant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@electricride.lt dėl tokių ketinimų, nurodydami priežastį. Nurodykite į kokią prekę norite pakeisti, spalvą. Taip pat nurodykite telefoną, pristatymo adresą, kuriuo prekes išsiųsti atgal.

- Saugiai supakuokite siuntinį. Kokybiškų prekių keitimo išlaidas apmokate Jūs. Dėl keitimo išlaidų apmokėjimo informuosime el.paštu, prekės keitimo derimo metu.

- Prekes reikia pristatyti adresu: Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav.