Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

TEVERUN BLADE MINI 15.6Ah elektrinis paspirtukas

-17% TEVERUN BLADE MINI 15.6Ah elektrinis paspirtukas

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI 15.6Ah

Techniniai duomenys:

Nominalus variklio galingumas (W) 800
Varomoji ašis Galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 1365
Greičio ribotuvas Taip
Greitis su ribotuvu (km/h) 25
Konstrukcinis greitis (km/h) 45
Ratų dydis (inch") 9
Padangų tipas Su kamera
Baterijos tipas Ličio jonų (Li-ion)
Baterijos įtampa (V) 48
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 40
Baterijos talpa (Ah) 15.6
Baterijos talpa (Wh) 748.8
Krovimosi laikas (h) 8
Stabdžių sistema Diskiniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 25
Maksimali apkrova (kg) 120
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop ir posūkiai
Amortizatorių tipas Spyruokliniai
Smart APP Ne
Užrakto tipas Raktas
Įveikiama įkalnė (°) 20
Riedžio išmatavimai (mm) 1180*650*1250
Pakuotės išmatavimai (mm) 1290*290*665
KITA Įkroviklis, įrankių rinkinys, instrukcija

 

ATNAUJINTA Versija (3rd Gen)

Šviežiai atnaujintas TEVERUN BLADE MINI miesto elektrinis paspirtukas.
Šio paspirtuko vartotojo vadovą / instrukciją lietuvių kalba rasite https://teverun.lt/instrukcijos-ir-programeles/

TEVERUN BLADE MINI modeliai, pritaikyti įvairiems keliams - itin pravažūs, stabilūs ir greiti. 

Elektriniai paspirtukai TEVERUN BLADE MINI yra tikri miesto karaliai, tad kelionės mieste bus itin greitos ir malonios. Lengvi, galingi, komfortiški, turintys aukščiausią komplektaciją, o svarbiausia - kokybiški - TEVERUN BLADE MINI patenkins visus Jūsų kelionės poreikius. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui.

 

 

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI su dideliais pripučiamais 9 colių ratais, galingu varikliu, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukštos klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Tai Jums leis jaustis komfortiškai ir minkštai važiuojant įvairiomis dangomis. Kadangi jį teks laikyti namie arba darbe, o galbūt nebenorėsite įsivaizduoti atostogų be Teverun Blade Mini ir norėsite jį lengvai įkelti į automobilio bagažinę, tai tikrai svarbu kaip jis yra sulankstomas. Teverun turi labai tvirtą ir paprastą vairo kolonėlės sulankstymo sistemą, tad Teverun elektrinį paspirtuką sulankstysite per 3 sekundes.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu - turintys 800W variklį ir 48V sistemą, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai paprastai turi 36V sistemą ir gana silpnus 350W variklius, todėl TEVERUN BLADE MINI - įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.

 

Elektrinis paspirtukas, kuris tiesiog nušluoja konkurentus savo kategorijoje - TEVERUN BLADE MINI

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas

Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 118 cm, plotis - 65 cm, aukštis - 60 cm.

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Teverun gamykla daug laiko skyrė geriausių sulenkimo mechanizmų analizei ir testavimams, kol pagaliau radome tokį, kuris atitinka mūsų keliamus aukščiausius standartus. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis.

 


Pats TEVERUN BLADE MINI 15.6Ah elektrinis paspirtukas sveria tik 25 kg, transportavimui taip pat padės ir kabliukas esantis prie vairo, kuris užsikabina už galinės kojos atramos - tad šį elektrinį paspirtuką bus itin patogu pakelti.
 

Norime, kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu. Paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką - neišklibės.

 

Daug galios už itin patrauklią kainą

Pasiruoškite lėkti ir pralenkti vėją! TEVERUN BLADE MINI elektrinis paspirtukas turi galingą 800W variklį ir išvysto greitį iki 45 km/h.

 

Paspirtukas skirtas atlaikyti 120 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. Galingų variklių ir 48V sistemos dėka, šis mažylis net ir su sunkesne apkrova puikiai įveiks įvairias trasas. Šis mažylis puikiai tiks įvairaus sudėjimo vairuotojams.

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti itin aukštos kokybės TEVERUN gamintojo 25A srovės valdiklis. TEVERUN paspirtukuose naudojami valdikliai yra sinusiniai - tai reiškia, kad  paspirtuko akceleracija bus itin maloni. Akceleracijos švelnumą arba intensyvumą galėsite koreguoti patys - pagal savo skonį. Valdiklius ir įmantriausius jų parametrus galėsite valdyti per itin ryškų ir bet kokiu paros metus matomą MINIMOTORS gamintojo EY3 displėjų. Elektrinių paspirtukų mėgėjai visame pasaulyje įvertino, kad šis displėjus yra etalonas į kurį turėtų lygiuotis visi gamintojai - šio displėjaus rodomą informaciją matysite net ir ryškiausioje dienos šviesoje.

 

Didelė baterija

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI turi 48V darbinės įtampos 15.6Ah (748.8Wh) talpos bateriją, kurios yra pagamintos iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių. Su 15.6Ah baterija įveiksite net iki 40 km. Šis paspirtukas turi vieną krovimo lizdą, tačiau yra galimybė įsigyti 4A greitąjį įkroviklį - taip paspirtuką įkrausite 2 kartus greičiau. Pakuotėje rasite standartinį 2A įkroviklį.

Didelės padangos, galingi stabdžiai - saugus važiavimas garantuotas. Galimybė pasididinti padangas.

TEVERUN BLADE MINI paspirtukas turi 9 colių padangas.

 

Šis elektrinis paspirtukas turi įmontuotus mechaninius diskinius stabdžius. Galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientu saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo įmanoma geresnė.


 

Ištobulintų valdiklių ir MINIMOTORS displėjaus dėka, galėsite naudoti EABS ir ABS funkcijas. ABS funkcija neleis ratams užsikirsti ir taip padės stabdyti slidžioje situacijose (smėlis, drėgnas ar dulkėtas kelias). EABS funkcija - stabdys varikliu. Įjungus EABS jūsų stabdžiai ir jų kaladėlės tarnaus ilgiau, nes didžiąją darbo dalį stabdant atliks variklis.

Itin stabilus važiavimas, iki menkiausių detalių apgalvota konstrukciją 

Didelės 9 colių padangos užtikrins stabilų ir malonų važiavimą bet kokiais keliais, o važiuojant su 10 colių padangomis - vairavimo malonumas bus dar didesnis. C tipo amortizacinė sistema, galingi spyruokliniai amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius - lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis ar net miško trasas.

 


 

Itin tvirti karboninio dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu su TEVERUN BLADE MINI. Papildomas purvasaugis - vieta identifikaciniams valstybiniams numeriams. Kai kuriose EU šalyse, yra reikalaujama registruoti kiekvieną elektrinį paspirtuką ir pritvirtinti jo numerį. Jeigu tokie reikalavimai pasiektų ir Lietuvą, Jūs kartu su TEVERUN BLADE MINI paspirtuku jau būsite pasiruošę. Paspirtukas turi įmontuotą papildomą purvasaugį, ant kurio galėsite pritvirtinti valstybinį transporto priemonės numerį.

 

 

Dažna amortizatorių problema - į juos patenkantis purvas. Purvas patekęs į amortizatorius juos gadina, braižo, o susikaupusi drėgmė ilgainiui pavirsta į rūdis. TEVERUN išssprendė šią problemą naudodami uždengtus amortizatorius. Šį paspirtuką jau renkant gamykloje į komplektaciją bus dedami uždengti amortizatoriai - tad Jūsų paspirtuko amortizacijos sistema tarnaus ilgiau ir patikimiau.

Tikras funkcionalumo šedevras - įspūdingas apšvietimas, užrakto sistema, galimybė prisitvirtinti sėdynę

Matykite ir būkite matomi. Pasirūpinome, kad TEVERUN BLADE MINI elektriniame paspirtuke būtų įmontuota tik geriausia apšvietimo sistema. Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu. Šviesos jungikliai yra patogiai pasiekiami kairėje vairo pusėje.

 

TEVERUN BLADE MINI naudoja spynos užrakto sistemą. Tai yra tikrai puikus papildomas apsaugos mechanizmas. Be spynos rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.

Norintiems važiuoti dar patogiau - galimybė prisitvirtinti sėdynę. Specialiai paspirtuko korpusui pritaikyta reguliuojamo aukščio sėdynė leis jums mėgautis ilgomis kėlionėmis dar patogiau. Sėdynė yra parduodama atskirai.

 

PASPIRTUKO SPECIFIKACIJOS IR PRIVALUMAI

Varikliai - 1x 1365W galios varikliai (800W nominali galia).

Baterija - 15.6Ah 48V (748.8 Wh), pagamintą iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių.

Nuvažiuojamas atstumas - didelės baterijos dėka, su šiuo paspirtuku galėsite įveikt iki 40 km.

Maksimalus greitis - šis elektrinis paspirtukas pasiekia maksimalų 45 km/h greitį.

Paspirtuko svoris ir atlaikomo krūvio svoris - TEVERUN BLADE MINI sveria 25 kg. Paspirtukas 120 kg svorį.

Padangos - 9 colių (22.8 cm) pripučiamos kamerinės padangos. Yra galimybė pasididinti padangas iki 10 colių (25.4 cm).

Amortizatoriai - prabangi C tipo amortizacinė sistema. Amortizatorius rasite tiek priekyje tiek gale. Naudojami uždengti amortizatoriai, tad jie tarnaus ilgiau, bus atsparesni purvo ir dulkių poveikiams. 

Displėjus - itin ryškus MINIMOTORS EY3 displėjus bus matomas net ir ryškioje dienos šviesoje.

Apšvietimas - Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Įkrovimas - Komplektacijoje rasite 54.6V 2A įkroviklį. Bateriją įkrausite per 8h. Įsigijus 4A įkroviklį galėsite paspirtuką įkrauti dvigubai greičiau.

Patogiai sulankstomas - sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 118 cm, plotis - 60 cm, aukštis - 60 cm.

Tvirtas sulenkimo mechanizmas - Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis. Itin tvirtas ir patogus naudoti sulenkimo mechanizmas užtikrins malonų ir saugų važiavimą be jokių papildomų klibėjimų ir traškesių.

Platus korpusas ir galinės kojos atrama - platus korpusas - deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite važiavimo metu.

Tvirti purvasaugiai - karboninio dizaino, itin tvirti purvasaugiai Jus apsaugos nuo drėgnų kelio sąlygų. Gale įmontuoti net 2 purvasaugiai.

Paspirtuko užraktas - paspirtukas naudoja spynos užrakto sistemą. Be spynos rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės įjungti.

 

• CE sertifikatas, atitinka ES saugumo reikalavimus.
Europoje sertifikuota prekė. CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas ir jo pakuotė atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. 

 

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Patikra

Greitas NEMOKAMAS pristatymas

 • atsiųsime per 1-2 d.d. (DPD kurjeris)
 • Atsiimkite mūsų sandėlyje jau šiandien (€ 0.00)

Garantija pirkėjui

 • 14 dienų grąžinimo garantija
 • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims

Patogus ir saugus atsiskaitymas

 • Per elektroninę bankininkystę (visi bankai)
 • Paprastu bankiniu pavedimu
 • Atsiskaitymas grynais ar kortele DPD kurjeriui
 • Atsiimant mūsų sandėlyje Druskininkuose
 • Išsimokėtinai per General Financing banką

 

 • Prekės kodas: 0658
 • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
 • 1,199.00€
 • 999.00€
 • Be PVM: 825.62€

Turite klausimų?

Žymos: elektrinis paspirtukas