Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

TEVERUN BLADE Q PRO 15Ah elektrinis paspirtukas

-7% TEVERUN BLADE Q PRO 15Ah elektrinis paspirtukas

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE Q PRO 15Ah

Techniniai duomenys:

Nominalus variklio / variklių galingumas (W) 2*350
Varomoji ašis Priekinė ir galinė
Maksimalus variklio / variklių galingumas (W) 1340
Greičio ribotuvas Taip
Greitis su ribotuvu (km/h) 25
Konstrukcinis greitis (km/h) 40
Ratų dydis (inch") 8
Padangų tipas Pilnavidurės
Baterijos tipas Ličio jonų (Li-ion)
Baterijos įtampa (V) 36
Įveikiamas atstumas per įkrovimą (km) 40
Baterijos talpa (Ah) 15
Baterijos talpa (Wh) 540
Krovimosi laikas (h) 7
Stabdžių sistema Būgniniai stabdžiai
Riedžio svoris (kg) 26
Maksimali apkrova (kg) 120
Žibintai Priekiniai, galiniai, stop ir posūkiai
Amortizatorių tipas Spyruokliniai
Smart APP Ne
Užrakto tipas NFC
Įveikiama įkalnė (°) 20
Riedžio išmatavimai (mm) 1346*620*1446
Pakuotės išmatavimai (mm) 1380*320*620
KITA Įkroviklis, įrankių rinkinys, instrukcija

 

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE Q PRO - ekonomiškas, lengvas ir patrauklus sprendimas kasdieninėm kelionėms.

Elektriniai paspirtukai TEVERUN BLADE Q PRO yra tikri miesto draugai, tad kelionės mieste bus itin greitos ir malonios. Lengvi, komfortiški, o svarbiausia - kokybiški. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui. Šio paspirtuko vartotojo vadovą / instrukciją lietuvių kalba rasite https://teverun.lt/instrukcijos-ir-programeles/

TEVERUN BLADE Q modelis, pritaikytas įvairiems keliams, stabilus ir greitas. 

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE Q PRO su neprakiurdomais 8 colių ratais, 2 varikliais, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukštos klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Tai Jums leis jaustis komfortiškai ir minkštai važiuojant įvairiomis dangomis. Kadangi jį teks laikyti namie arba darbe, o galbūt nebenorėsite įsivaizduoti atostogų be Teverun Blade Q Pro ir norėsite jį lengvai įkelti į automobilio bagažinę, tai tikrai svarbu kaip jis yra sulankstomas. Šis paspirtukas turi atnaujintą sulenkimo mechanizmą, kuris yra itin patogus ir tvirtas.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu - net 2 varikliai po 350W padės įveikti įvairias trasas ir įkalnes.

Elektriniai paspirtukai TEVERUN BLADE Q yra tikri miesto vikruoliai, tad kelionės mieste bus itin greitos ir malonios. Lengvi, galingi, komfortiški, turintys aukščiausią komplektaciją, o svarbiausia - kokybiški - TEVERUN BLADE Q patenkins visus Jūsų kelionės poreikius. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui.

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas. Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 110 cm, plotis - 65 cm, aukštis - 45 cm.

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą sulenkimo mechanizmą. Pats TEVERUN BLADE Q PRO elektrinis paspirtukas sveria tik 26 kg. Tvirtas sulenkimo mechanizmas sulanksčius užsifiksuoja, tad šį elektrinį paspirtuką bus itin patogu pakelti. Norime, kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu. Paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką - neišklibės. Taip pat paspirtukas turi reguliuojamo aukščio vairalazdę, kurios dėka juo mėgautis galės kiekvienas - ir mažas, ir didelis.

Daug galios už itin patrauklią kainą

Standartiniai miesto paspirtukai, už tokią kainą turi vos vieną 350W variklį. Šis paspirtukas turi net 2 350W variklius, tad su juo važiuoti bus ženkliai maloniau, turėsite daugiau galios.

Paspirtukas skirtas atlaikyti 120 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. 

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti itin aukštos kokybės du TEVERUN gamintojo 16A srovės valdikliai. TEVERUN paspirtukuose naudojami valdikliai yra sinusiniai - tai reiškia, kad  paspirtuko akceleracija bus itin maloni. Akceleracijos švelnumą arba intensyvumą galėsite koreguoti patys - pagal savo skonį. Šie valdikliai kartu su varikliais sukuria net 1344W pikinę galią. Valdiklius ir įmantriausius jų parametrus galėsite valdyti per itin ryškų atnaujintos kartos displėjų su NFC užrakto funkcija. Dešinėje pusėje yra jungiklis perjungti iš vieno variklio į du variklius ir jungiklis, skirtas perjungti tarp ECO ir TURBO važiavimo režimų. 

Itin didelė baterija

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE Q PRO turi 36V darbinės įtampos 15Ah (540Wh) talpos bateriją, kurios yra pagamintos iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių. Su 15Ah baterija įveiksite iki 40 km.
Šis paspirtukas turi vieną krovimo lizdą. Pakuotėje rasite standartinį 2A įkroviklį.

Neprakiurdomos padangos, galingi stabdžiai - saugus važiavimas garantuotas

Neprakiurdomos pilnavidurės padangos leis be rūpesčių važinėti įvairiausiais keliais. Pamirškite kiauras padangas ir nuolatinį slėgio tikrinimą.

Šis elektrinis paspirtukas turi būgninius stabdžius. Galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientų saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo įmanoma geresnė. Taip pat būgniniai stabdžiai beveik nereikalauja priežiūros, tad juos eksploatuoti - itin patogu.

C tipo amortizacinė sistema, galingi spyruokliniai amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius - lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis

Itin tvirti karboninio dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu.

Papildomas purvasaugis - vieta identifikaciniams valstybiniams numeriams. Kai kuriose EU šalyse, yra reikalaujama registruoti kiekvieną elektrinį paspirtuką ir pritvirtinti jo numerį. Jeigu tokie reikalavimai pasiektų ir Lietuvą, Jūs kartu su TEVERUN BLADE Q PRO paspirtuku jau būsite pasiruošę. Paspirtukas turi įmontuotą papildomą purvasaugį, ant kurio galėsite pritvirtinti valstybinį transporto priemonės numerį.

Dažna amortizatorių problema - į juos patenkantis purvas. Purvas patekęs į amortizatorius juos gadina, braižo, o susikaupusi drėgmė ilgainiui pavirsta į rūdis. TEVERUN išssprendė šią problemą naudodami uždengtus amortizatorius. Šį paspirtuką jau renkant gamykloje į komplektaciją bus dedami uždengti amortizatoriai - tad Jūsų paspirtuko amortizacijos sistema tarnaus ilgiau ir patikimiau.

Apšvietimas, NFC sistema

Matykite ir būkite matomi. Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu. Šviesos jungikliai yra patogiai pasiekiami kairėje vairo pusėje.

TEVERUN BLADE Q PRO naudoja NFC užrakto sistemą. Tai yra tikrai puikus papildomas apsaugos mechanizmas. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.
 

PASPIRTUKO SPECIFIKACIJOS IR PRIVALUMAI

Varikliai - 2x 670W galios varikliai (2x350W nominali galia)

Baterija - 15Ah (540Wh), pagamintą iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių.

Nuvažiuojamas atstumas - su šiuo paspirtuku galėsite įveikt iki 40 km.

Maksimalus greitis - šis elektrinis paspirtukas pasiekia maksimalų 40 km/h greitį.

Paspirtuko svoris ir atlaikomo krūvio svoris - Svoris 26 kg. Paspirtukas atlaiko 120 kg apkrovą.

Padangos - 8 colių (20 cm) nepraduriamos pilnavidurės

Amortizatoriai - prabangi C tipo amortizacinė sistema. Amortizatorius rasite tiek priekyje tiek gale. Naudojami uždengti amortizatoriai, tad jie tarnaus ilgiau, bus atsparesni purvo ir dulkių poveikiams. 

Displėjus - Atnaujintos kartos displėjus su integruota NFC užrakto sistema.

Apšvietimas - Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas - visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Įkrovimas - Komplektacijoje rasite 42V 2A įkroviklį. Bateriją įkrausite per 7.5 h

Patogiai sulankstomas - sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 110 cm, plotis - 65 cm, aukštis - 45 cm.

Tvirtas sulenkimo mechanizmas - Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą sulenkimo mechanizmą. Itin tvirtas ir patogus naudoti sulenkimo mechanizmas užtikrins malonų ir saugų važiavimą be jokių papildomų klibėjimų ir traškesių.

Platus korpusas ir galinės kojos atrama - platus korpusas - deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite važiavimo metu.

Tvirti purvasaugiai - karboninio dizaino, itin tvirti purvasaugiai Jus apsaugos nuo drėgnų kelio sąlygų. Gale įmontuoti net 2 purvasaugiai.

Paspirtuko užraktas - paspirtukas naudoja NFC užrakto sistemą. Be NFC rakto - niekas Jūsų paspirtuko negalės įjungti.

 

• CE sertifikatas, atitinka ES saugumo reikalavimus.
Europoje sertifikuota prekė. CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas ir jo pakuotė atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. 

 

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Patikra

Greitas NEMOKAMAS pristatymas

 • atsiųsime per 1-2 d.d. (DPD kurjeris)
 • Atsiimkite mūsų sandėlyje jau šiandien (€ 0.00)

Garantija pirkėjui

 • 14 dienų grąžinimo garantija
 • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims

Patogus ir saugus atsiskaitymas

 • Per elektroninę bankininkystę (visi bankai)
 • Paprastu bankiniu pavedimu
 • Atsiskaitymas grynais ar kortele DPD kurjeriui
 • Atsiimant mūsų sandėlyje Druskininkuose
 • Išsimokėtinai per General Financing banką

 

 • Prekės kodas: 0659
 • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
 • 749.00€
 • 699.00€
 • Be PVM: 577.69€

Turite klausimų?

Žymos: elektrinis paspirtukas